Versneld en/of verrijkt vwo

De regeling Versneld vwo en/of verrijkt vwo is ontwikkeld voor zeer getalenteerde vwo-leerlingen.

Aanvragen

Scholen konden tot 1 november 2020 voor de laatste keer een aanvraag indienen voor deze regeling.

Deelnemende scholen

Op de landkaart kunt u zien welke scholen tijdelijk versneld en/of verrijkt vwo mogen aanbieden. Mocht de voor uw school vermelde contactpersoon inmiddels zijn gewijzigd, dan verzoeken wij u de gegevens van de nieuwe contactpersoon te mailen naar ocwsubsidies@minvws.nl. Zie ook het overzicht van het aantal scholen per provincie.

Ludger College

Contactpersoon: L. Beernink

Pallas Athene college

Contactpersoon: A. Marissink

Stedelijk Gymnasium Piter Jelles | Versneld vwo

Contactpersoon: H. Spanjer (hspanjer@pj.nl)

Montessori Sgs Amsterdam | Versneld vwo

Contactpersoon: P. van Dijk (p.dijk@msa.nl)

Christelijk College Nassau-Veluwe | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: E. Bakker-Pierik (e.bakker@ccnv.nl)

Stellingwerf College | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: T.H. Hofland (taco.hofland@stellingwerfcollege.nl)

Zwijsen College Veghel | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: B. Sol (bsol@zwijsencollege.nl)

Mollerlyceum - Versneld vwo

Contactpersoon: F.W.E.M. Looijen (f.looijen@mollerlyceum.nl)

Katholieke Sgs Etten-Leur | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: J.L.M. Quaijtaal (jquaijtaal@k-s-e.nl)

Pontes, het Goese Lyceum | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: C. Biesterbosch (c.biesterbosch@pontes.nl)

Stedelijk Gymnasium Leiden (1) | Versneld vwo

Contactpersoon: M. Uijlenbroek (m.uijlenbroek@gymnasiumleiden.nl)

CSG Wessel Gansfort | Versneld vwo

Contactpersoon: J.B. Westerhof (wfj@csg.nl)

CSG de Goudse Waarden | Versneld vwo

Contactpersoon: M.P. van Gurp (m.vgurp@degoudsewaarden.nl)

Valuascollege | Versnel en verrijkt vwo

Contactpersoon: M.M.G. Dings (madings@ogvo.nl)

Erasmus College | Versneld vwo

Contactpersoon: M. Brand (mbrand@erasmuscollege.nl)

Tabor College Werenfridus | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: K. Renooij-Stroes (k.renooij@tabor.nl)

Isendoorn College | Verrijkt vwo

Contactpersoon: A.C. Rogge-van Dijck (rgg@isendoorn.nl)

Zaanlands Lyceum | Verrijkt vwo

Contactpersoon: M. van Dijk (m.vandijk@zaanlands.nl)

Fons Vitae Lyceum | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: N. Voorn (voorn@fonsvitae.nl)

Rietveld Lyceum | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: J. Sanders (j.sanders@rietveldlyceum.nl)

Zuider Gymnasium | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: L. Waals (l.waals@zuidergymnasium.nl)

Cals College Nieuwegein | Versneld vwo

Contactpersoon: M.H.J. Heller (m.heller@cals.nl)

Kaj Munk College | Versneld en verrijkt vwo

Stedelijk Gymnasium Leiden (2) | Versneld vwo

Contactpersoon: M. Uijlenbroek (m.uijlenbroek@gymnasiumleiden.nl)

Schravelant Lyceum | Versneld vwo

Contactpersoon: J. van Beveren (jvb@schravenlant.nl)

Citadel College | Versneld vwo

Contactpersoon: A.M. Boers-Müller (a.boers-muller@citadelcollege.nl)

Christelijk Gymnasium Beyers Naude | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: B.M.T.G. Pelgrum (b.pelgrum@cgbn.nl)

Veluws College, Walterbosch | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: J. Versluijs-Barendrecht (j.versluijs@veluwscollege.nl)

College Heemlanden | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: GGJ Droste (g.droste@heemlanden.nl)

OSG Echnaton, Helen Parkhust | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: F.T.H. van Gaal (f.vangaal@helenpark.nl)

Haags Montessori Lyceum | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: C.M. van der Zande (za@hml.nl)

Montesorri College Twente | Versneld en verrijkt vwo

Contactpersoon: M.W.M Klein Gunnewiek (m.kleingunnewiek@osghengelo)

Mill Hill College | Versneld vwo

Contactpersoon: F.E. Peek-Warnars (fpeek@millhillcolege.nl)

Martinuscollege

Contactpersoon: A. Reijns (areijns@martinuscollege.nl)

Meer informatie

Alle informatie staat in de beleidsregel.

Als u nog vragen heeft kunt ook contact met ons opnemen.