Kinderen en jongeren kunnen hun talenten het beste ontwikkelen in een stimulerende omgeving. De subsidieregeling School en omgeving heeft als doel meer leerlingen een buitenschools aanbod aan te bieden. Dit aanbod moet passen bij de lokale behoefte en omgeving, zodat zij zich optimaal kunnen ontwikkelen, ongeacht hun thuissituatie of omgeving. Daarnaast helpt het hen om vaardigheden te ontwikkelen voor meer kansengelijkheid in het onderwijs en een gelijkwaardige deelname aan de maatschappij.
Informatie over de regeling
Lees ook de informatie over de regeling en de specifieke voorwaarden die gelden voor starters, doorgroeiers en voorlopers.
Categorie | Activiteitenperiode |
---|---|
Voorlopers | 1 augustus 2022 tot en met 31 juli 2023 |
Doorgroeiers | 1 augustus 2022 tot en met 31 juli 2023 |
Starters | 1 augustus 2022 tot en met 31 juli 2025 |
Monitoring
De verplichtingen voor starters, doorgroeiers en voorlopers zijn verschillend. Subsidienemers ontvangen ruim van tevoren informatie over de procedure voor monitoring van uw subsidie. U vindt ook informatie hierover in de toekenningsbeschikking en op de pagina’s voor starters, doorgroeiers en voorlopers.
Categorie | Steekproef* | Eindrapportage |
---|---|---|
Voorlopers | Tweede kwartaal 2023 | Uiterlijk 1 november 2023 via DUS-I formulier |
Doorgroeiers | Niet van toepassing | Uiterlijk 1 november 2023 via DUS-I formulier |
Starters | Niet van toepassing | Uiterlijk 26 september 2025 via DUS-I formulier** |
* DUS-I voert de steekproef uit door uw locatie te bezoeken. 25% van de toegekende voorlopers valt in de steekproef.
** Starters ontvangen 9 februari 2023 een bericht met een link naar het formulier.
Meldingsplicht bij wijzigingen
Zijn er activiteiten die u niet, niet op tijd of niet volledig kunt uitvoeren? Of verandert er iets aan uw situatie? Dan moet u dit schriftelijk aan ons melden. Doe dit zo snel mogelijk.
Gebruik hiervoor het wijzigingsformulier en stuur het naar rso@minvws.nl.
Subsidie verantwoorden
Heeft u subsidie ontvangen? Dan moet u deze na afloop verantwoorden. Dit houdt in dat u laat zien dat alle activiteiten zijn uitgevoerd en dat u aan alle verplichtingen heeft voldaan.
- De verantwoording verloopt via de jaarverslaglegging, met model G1 volgens de Regeling jaarverslaggeving onderwijs of de Regeling jaarverslaggeving onderwijs BES.
- De aanvrager toont op verzoek van de minister aan dat de activiteiten waarvoor subsidie is verstrekt, zijn uitgevoerd en dat is voldaan aan de verplichtingen die aan de subsidie verbonden zijn.
Meer informatie
Alle informatie over deze subsidie staat in de subsidieregeling.
Heeft u vragen? Bekijk de antwoorden op veelgestelde vragen of neem contact met ons op. U ontvangt binnen 2 werkdagen een reactie.